15 Ocak 2014 Çarşamba

Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı izle


walter-mittynin-gizli-yasami


Ben Stiller’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünde yer aldığı Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı filminde; herkesin iyi hissetmesi için gereken potansiyelin içinde bir yerlerde gizlendiği anlatılıyor.
Büyük bir derginin fotoğraf negatif bölümünde çalışan Walter (Stiller), sessiz sakin hayatına devam etmektedir. Dergide yeni işe başlamış Cheryl'dan (Kristen Wiig) hoşlansa da ona bunu bir türlü söyleyememektedir. Bir yandan da kendini sürekli komik ve şok eden gerçek üstü hayallerin ana kahramanı olarak görmektedir.
Günün birinde dergi el değiştirir ve basılı bölümün kapanacağı duyurulur. Dergi son bir veda sayısı çıkaracaktır, bu nedenle dergiye uzun yıllardır fotoğraflarıyla destek veren Sean O'Connell (Sean Penn) çok özel bir son çalışma gönderir. Ancak çalışmasının en önemli parçası olan 25. kare kayıptır ve Walter'ın bu kareyi bulabilmek için çok kısıtlı bir zamana sahiptir. Walter Mitty, yalnızca hayallerinde gördüğü bu maceraya gerçek hayatta da atılmak zorundadır.


Birazdan izleyeceğiniz


Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı izle adında ki film 2014 Filmleri , Dram , İMDB 7.5+ Filmler , Komedi , Macera , Türkçe Altyazı Filmler türlerine giren herkesin beğenisini kazanmış bir filmdir. filmde Ben Stiller , Kristen Wiig , Sean Penn , Adam Scott , Shirley MacLaine gibi kendini tüm dünyaya kanıtlamış usta oyuncular yer almaktadır. Ayrıca eklemek gerekirse filmimiz izleyicilerinden 7.7 gibi bir puan almıştır. 2014 yılında gösterime girmiş ve yönetmenliğini Ben Stiller yapmıştır. Filmin konusundan bahsetmek gerekirse


Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı izle full izle,Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı izle filmini izle,Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı izle türkçe dublaj izle.. Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı izle filmini Kesintisiz ve donmadan izlemek için sitemizi ziyaret edin..


 


İzlemek için tıklayınız: Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı izle


online film izle


 


Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı 720p izle , Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı full izle , Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı izle , Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı tek part izle , Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı türkçe dublaj izle


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder