28 Aralık 2013 Cumartesi

Pirana 3d türkçe dublaj izleHer yıl Bahar Tatili'nde Victoria Gölü'nün nüfusu 5,000′den 50,000′e fırlar. Kasaba güneşlenmek, eğlenmek ve bol bol içki içmek isteyen insanların akınına uğrar. Ama bu yıl, bu küçük kasabada, kasaba yerlilerinin sarhoşlarla ilgili şikâyetlerinin yanına bir yenisi daha eklenecektir.Keyfizle.com Her Zaman Farkını Koyar.Yeni bir dehşet dalgası Victoria Gölü'nde açığa çıkmak üzeredir... Gölde insan yiyen balıkların ortaya çıkmasından sonra bir grup yabancı, bölgenin keskin dişli yeni sakinlerine balık yemi olmamak için bir araya gelecek ve dehşet saçan canavarlara karşı işbirliği yapacaklardır..İyi seyirler dileriz..


Birazdan izleyeceğiniz


Pirana 3d türkçe dublaj izle adında ki film Gerilim , Komedi , Korku türlerine giren herkesin beğenisini kazanmış bir filmdir. filmde gibi kendini tüm dünyaya kanıtlamış usta oyuncular yer almaktadır. Ayrıca eklemek gerekirse filmimiz izleyicilerinden gibi bir puan almıştır. yılında gösterime girmiş ve yönetmenliğini yapmıştır. Filmin konusundan bahsetmek gerekirse


Pirana 3d türkçe dublaj izle full izle,Pirana 3d türkçe dublaj izle filmini izle,Pirana 3d türkçe dublaj izle türkçe dublaj izle.. Pirana 3d türkçe dublaj izle filmini Kesintisiz ve donmadan izlemek için sitemizi ziyaret edin..


 


İzlemek için tıklayınız: Pirana 3d türkçe dublaj izle


online film izle


 Hiç yorum yok:

Yorum Gönder