31 Aralık 2013 Salı

Bulut Atlası türkçe dublaj hd izle


bulut


Ölüm sırasını bekleyen genetiğiyle oynanmış bir garson, Reagan iktidarında California’da yaşayan asil ruhlu bir gazeteci, bilim ve medeniyetin aydınlatıcı yönünün aksi durumlara tanıklık etmiş genç bir Pasifik adalı, 1850’de Pasifik Okyanusu’nu geçen bir seyyah, Belçika’daki savaşlar sırasında maddi zorluklarla yaşamaya çalışan suskun bir besteci ve alacaklılarından kaçman bir yayınevi müdürü tarihsel ve mekânsal sınırları aşan bir şekilde bir araya gelirse ne olur?
1850 yılında Pasifik seyahatine çıkan Amerikalı noter Adam Ewing´in yolculuğu, 1931 yılında Robert Frobisher isimli meteliksiz bir müzisyenin Belçika´daki yaşam mücadelesi, 1975 yılında Kaliforniya´da nükleer bir santraldeki cinayetleri ve yolsuzlukları araştıran gazeteci Luisa Rey, 21. yüzyıl İngiltere´sinde huzurevinde yaşayan Timothy Cavendish isimli yayıncının dramı, geleceğin Kore´sinde kapitalist totaliter topluma isyan etmesi sonrası idama mahkum edilen klon Sonmi~451´in hayatı ve kıyamet sonrası uzak gelecekteki Hawai´de ilkel kabile hayatı yaşayan bir topluluk olmak üzere 6 farklı öyküyü içeren film, geçmişten günümüze gelen oradan da geleceğe uzanan ve farklı hayatların birbirlerini zincirleme etkileyen ilişkiler yumağına dayalı yapısıyla ilginç bir içeriğe sahip.


Birazdan izleyeceğiniz


Bulut Atlası türkçe dublaj hd izle adında ki film Bilim Kurgu , Dram , Fantastik , Gerilim , İMDB 7.5+ Filmler , Komedi , Macera , Türkçe Dublaj Filmler türlerine giren herkesin beğenisini kazanmış bir filmdir. filmde Tom Hanks, Hugo Weaving, Halle Berry, Hugh Grant, Jim Sturgess, Ben Whishaw, Susan Sarandon, Jim Broadbent, Keith David, Xun Zhou, James D'Arcy, Götz Otto, Doona Bae, Zhu Zhu, Alistair Petrie, gibi kendini tüm dünyaya kanıtlamış usta oyuncular yer almaktadır. Ayrıca eklemek gerekirse filmimiz izleyicilerinden 7.6 gibi bir puan almıştır. 2012 yılında gösterime girmiş ve yönetmenliğini Andy Wachowski, Tom Tykwer, yapmıştır. Filmin konusundan bahsetmek gerekirse


Bulut Atlası türkçe dublaj hd izle full izle,Bulut Atlası türkçe dublaj hd izle filmini izle,Bulut Atlası türkçe dublaj hd izle türkçe dublaj izle.. Bulut Atlası türkçe dublaj hd izle filmini Kesintisiz ve donmadan izlemek için sitemizi ziyaret edin..


 


İzlemek için tıklayınız: Bulut Atlası türkçe dublaj hd izle


online film izle


 


Bulut Atlası Full Hd izle , Bulut Atlası Full izle , Bulut Atlası full tekparca izle , Bulut Atlası türkçe dublaj izle


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder