28 Aralık 2013 Cumartesi

Zafere hücum Rush izle – Zafere hücum Rush türkçe dublaj izle


zaferehucum


İki kez Oscar kazanmış olan Ron Howard (A Beautiful Mind, Frost/Nixon) iki kez Oscar’a aday olmuş senarist Peter Morgan’la (Frost/Nixon, The Queen) James Hunt ve Niki Lauda arasındaki acımasız rekabeti muhteşem bir şekilde anlatan Rush için bir araya geldi.Epik aksiyon/dram filmi Rush’ta, Chris Hemsworth (The Avengers) karizmatik İngiliz James Hunt’ı, Daniel Brühl (Inglourious Basterds) ise disiplinli ve mükemmeliyetçi olan Avusturyalı Niki Lauda’yı canlandırıyor. Grand Prix yarış pistindeki çekişmeleri, bu iki sıra dışı karakter arasındaki farkı özetliyor.
Formula 1 yarışlarının ihtişamlı döneminde geçen Rush dünyanın şimdiye kadar gördüğü en büyük rakiplerin ikisinin (yakışıklı İngiliz Hunt ve disiplinli, zeki rakibi Lauda’nın) heyecan verici gerçek hikayesini anlatıyor. Özel hayatlarına da dahil olduğumuz filmde iki yarışçının zafere ulaşmak için bir kısa yolun bulunmadığı ve asla hataların asla düzeltilemediği bir ortamda fiziksel ve psikolojik dayanıklılık sınırlarını nasıl zorladığını göreceğiz. iyi seyirler dileriz..


Birazdan izleyeceğiniz


Zafere hücum Rush izle – Zafere hücum Rush türkçe dublaj izle adında ki film 2013 Filmleri , Aksiyon , Biyografi , Dram türlerine giren herkesin beğenisini kazanmış bir filmdir. filmde Chris Hemsworth , Daniel Brühl , Natalie Dormer , Alexandra Maria Lara , Olivia Wilde gibi kendini tüm dünyaya kanıtlamış usta oyuncular yer almaktadır. Ayrıca eklemek gerekirse filmimiz izleyicilerinden 8.3 gibi bir puan almıştır. 2013 yılında gösterime girmiş ve yönetmenliğini Ron Howard yapmıştır. Filmin konusundan bahsetmek gerekirse


Zafere hücum Rush izle – Zafere hücum Rush türkçe dublaj izle full izle,Zafere hücum Rush izle – Zafere hücum Rush türkçe dublaj izle filmini izle,Zafere hücum Rush izle – Zafere hücum Rush türkçe dublaj izle türkçe dublaj izle.. Zafere hücum Rush izle – Zafere hücum Rush türkçe dublaj izle filmini Kesintisiz ve donmadan izlemek için sitemizi ziyaret edin..


 


İzlemek için tıklayınız: Zafere hücum Rush izle – Zafere hücum Rush türkçe dublaj izle


online film izle


 


Rush 2013 izle , Rush 2013 türkçe dublaj izle , Zafere hücum 720p izle , Zafere hücum izle , Zafere hücum türkçe dublaj izle


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder