31 Aralık 2013 Salı

Oldboy 2014 izle Oldboy türkçe dublaj izle


oldboy


2003 yılında Kore’de çekilen orijinal filminden (Oldeuboi) sonra Amerikan versiyonu çekilecek olan İhtiyar Delikanlı filmi, uzun yıllardır hapis tutulan bir adamın, serbest bırakıldığında ortaya çıkan korkunç bir sırrı öğrenmesiyle değişen hayatını konu almaktadır. İyi seyirler dileriz..


Birazdan izleyeceğiniz


Oldboy 2014 izle Oldboy türkçe dublaj izle adında ki film 2014 Filmleri türlerine giren herkesin beğenisini kazanmış bir filmdir. filmde Josh Brolin , Samuel L. Jackson , Elizabeth Olsen , Michael Imperioli , Linda Emond gibi kendini tüm dünyaya kanıtlamış usta oyuncular yer almaktadır. Ayrıca eklemek gerekirse filmimiz izleyicilerinden gibi bir puan almıştır. 2014 yılında gösterime girmiş ve yönetmenliğini Spike Lee yapmıştır. Filmin konusundan bahsetmek gerekirse


Oldboy 2014 izle Oldboy türkçe dublaj izle full izle,Oldboy 2014 izle Oldboy türkçe dublaj izle filmini izle,Oldboy 2014 izle Oldboy türkçe dublaj izle türkçe dublaj izle.. Oldboy 2014 izle Oldboy türkçe dublaj izle filmini Kesintisiz ve donmadan izlemek için sitemizi ziyaret edin..


 


İzlemek için tıklayınız: Oldboy 2014 izle Oldboy türkçe dublaj izle


online film izle


 


Oldboy 720p izle , Oldboy full izle , Oldboy izle , Oldboy tek part izle , Oldboy türkçe dublaj izle


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder